Stomatologia Estetyczna

Białe, piękne zęby i promienny uśmiech to marzenie każdego z nas. Obserwujemy, że coraz więcej naszych pacjentów decyduje się na zabieg wybielania zębów. Przebarwienia zębów stanowią bowiem bardzo częsty problem estetyczny, a ich wybielanie jest najbardziej optymalną zachowawczą metodą terapeutyczną.

Wybielanie zębów to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej wykonywanych w gabinecie MS-Dental. Proces wybielania polega na utlenieniu barwników obecnych w tkankach zębów. Pod wpływem substancji utleniających zawartych w preparacie wybielającym tkanki te stają się jaśniejsze.

W naszym gabinecie stosujemy odpowiednie preparaty wybielające (zgodnie z dyrektywą Komisji Europejskiej 76/768/EWG) oraz przestrzegamy reżimu procedur medycznych – dzięki temu zabieg wybielania zębów wykonany u nas jest efektywny i bezpieczny dla pacjenta. Zaleca się aby każdy zabieg wybielania odbywał się pod kontrolą lekarza dentysty, ze względu na możliwe powikłania i skutki uboczne.

Przed zabiegiem wybielania i dobraniem odpowiedniej metody, konieczne jest zebranie wywiadu medycznego z pacjentem (informacja o stanie zdrowia), badanie stomatologiczne oraz przeprowadzenie profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych.

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi wybielania gabinetowego (m.in. z użyciem lampy Rolence) oraz nakładkową metodą domową (wykonywaną przez pacjenta pod nadzorem lekarza), a także wybielanie zębów przebarwionych po leczeniu endodontycznym metodą wewnętrzną.

Dodatkowo oferujemy pacjentom odbudowę zębów przednich z użyciem licówek.

20181207_203728

Wincentego Witosa 25, 15-667 Białystok

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

+48 85 663 55 48

Email

Email

kontakt@ms-dental.pl

Umów wizytę

Umów wizytę

Telefonicznie